Yeni fəaliyyətə başlayan müəllimlərə metodiki dəstək göstərmək məqsədi ilə təlim təşkil edilib
ƏtraflıTəhsil müəssisələrində 27 sentyabr - Anım Günü ilə bağlı tədbirlər təşkil edilib
Təhsil müəssisələrində 27 sentyabr - Anım Günü ilə bağlı tədbirlər təşkil edilib
ƏtraflıSalyan rayonunun ümumtəhsil məktəblərində təhsil alan şagirdlərlə mütəmadi olaraq partlayış təhlükəsinə qarşı maarifləndirmə söhbətləri aparılır
Salyan rayonunun ümumtəhsil məktəblərində təhsil alan şagirdlərlə mütəmadi olaraq partlayış təhlükəsinə qarşı maarifləndirmə söhbətləri aparılır
Ətraflı"İcma əsaslı məktəbəqədər təhsil" qrupunun balacaları peşə təmayüllü sinfin "Aşpaz köməkçisi" ixtisasının qonağı olub
"İcma əsaslı məktəbəqədər təhsil" qrupunun balacaları peşə təmayüllü sinfin "Aşpaz köməkçisi" ixtisasının qonağı olub
ƏtraflıSalyan Rayon Təhsil Şöbəsinin əməkdaşları və ümumi təhsil məktəblərinin direktorlarının iştirakı ilə şura iclası keçirilib
Salyan Rayon Təhsil Şöbəsinin əməkdaşları və ümumi təhsil məktəblərinin direktorlarının iştirakı ilə şura iclası keçirilib.
ƏtraflıSalyan RTŞ-nin metodist-psixoloqu Şölə Abışova rayonun İ.Həsənov adına Sarvan kənd tam orta məktəbin peşə təmayüllü sinif şagirdləri ilə "Öz dünyanı rənglər ilə kəşf et" adlı təlim keçirib
Salyan RTŞ-nin metodist-psixoloqu Şölə Abışova rayonun İ.Həsənov adına Sarvan kənd tam orta məktəbin peşə təmayüllü sinif şagirdləri ilə "Öz dünyanı rənglər ilə kəşf et" adlı təlim keçirib
ƏtraflıSalyan RTŞ-nin müdiri Razigül Dadaşova , RTŞ-nin aparıcı məsləhətçisi Mehrinur Nağıyeva, RTŞ-nin metodisti Emin Məlikov rayonun bir neçə ümumtəhsil məktəbində monitorinq keçirib
Salyan RTŞ-nin müdiri Razigül Dadaşova , RTŞ-nin aparıcı məsləhətçisi Mehrinur Nağıyeva, RTŞ-nin metodisti Emin Məlikov rayonun bir neçə ümumtəhsil məktəbində monitorinq keçirib