ƏtraflıŞagirdlərimiz fənn olimpiadasında yer qazanıb
Fənn olimpiadalarının final turunun nəticələri açıqlanıb
ƏtraflıSalyan məktəbliləri üzrə zona ikincisi olub
“Vətən müharibəsi şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş yeniyetmələr arasında Respublika turniri”nə daxil olan IV zona komandalarının Atletika idman növü üzrə yarışı keçirilib
ƏtraflıCari ilin 1-11 iyun tarixlərində ümumi təhsil pilləsində fənlər üzrə keyfiyyət dəyişikliklərini dəyərləndirmək məqsədilə növbəti milli qiymətləndirmə təşkil olunacaq
ƏtraflıAzərbaycan Dövlət Pedaqoji Universitetinin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş tədbir keçirilib
2021-ci ildə respublikamızın ilk ali pedaqoji təhsil ocağının – Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universitetinin fəaliyyətə başlamasının 100 illiyi tamam olur.
ƏtraflıMəktəblimiz "Sən elə bir zirvəsən" adlı onlayn respublika mahnı müsabiqəsində iştirak edən şagirdimiz III-yerə layiq görülüb.
Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 98 illiyinə həsr olunmuş "Sən elə bir zirvəsən" adlı onlayn respublika mahnı müsabiqəsində iştirak edən şagirdimiz III-yerə layiq görülüb.